Shanghai Ruilitong Supply Chain Co., Ltd

Nauka i technologia jako siła napędowa, jakość jako życie przedsiębiorstwa.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd

Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd

1 2 3 4
Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd
Miejsce produkcji Miejsce produkcji Miejsce produkcji

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 90~100
Rok założenia : 2019
pc Export : 80% - 90%

Shanghai Ruilitong Supply Chain Co., Ltd

WPROWADZENIE
Nasza firma Hentec oferuje różnorodne wyposażenie ochronne, które może spełnić Twoje różnorodne wymagania. Przestrzegamy zasad zarządzania „najpierw oferta i jakość, najpierw klient i kredyt”. Od momentu założenia firmy zawsze staramy się zaspokoić potencjalne potrzeby naszych klientów.

Nasza firma szczerze chce współpracować z przedsiębiorstwami z całego świata, aby zrealizować sytuację korzystną dla wszystkich, ponieważ trend globalizacji gospodarczej rozwinął się z nieodpartą siłą.

Nasza firma szczerze chce współpracować z przedsiębiorstwami z całego świata, aby zrealizować sytuację korzystną dla wszystkich, ponieważ trend globalizacji gospodarczej rozwinął się z nieodpartą siłą.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszego rozwiązania dla Twojego ładunku i tworzenie wartości dla naszych klientów. to MIĘDZYNARODOWY, PROFESJONALNY i NIEZAWODNY agent spedycyjny, spedytor o silnych LOKALNYCH zasobach i sieci. Ruilitong to chińska lokalna firma o międzynarodowej wizji: Jako międzynarodowy spedytor klasy A (zatwierdzony przez Ministerstwo ChRL), Ruilitong może nie tylko uzyskać korzystne zniżki frachtu lotniczego i frachtu morskiego bezpośrednio od przewoźników, ale może również wykonywać usługi pośrednictwa celnego, krajowego transport samochodowy, usługi magazynowe, ekspresowy przedstawiciel prawny w ChRL Chiny. Zanim Seabay uzyskał licencję spedytora klasy A, Ruilitong był małym agentem odpraw celnych w Szanghaju. jak dotąd Ruilitong zgromadził duże doświadczenie i zasoby w branży odpraw celnych w Chinach. Posiadamy różnego rodzaju odprawy celne dotyczące importu i eksportu ładunków. Aby zachować zgodność z międzynarodowymi praktykami i zasadami, Seabay dołączył do WCA i CIFA w 2004 r., Dlatego opracował niezawodną ogólnoświatową sieć usług, która umożliwia nam świadczenie usług od drzwi do drzwi dla naszych zagranicznych klientów. Ruilitong jest także akredytowaną szkołą szkoleniową IATA, partnerem LTK Consultant Ltd w Chinach, która prowadzi szkolenia w zakresie obsługi towarów niebezpiecznych w Chinach. Nasze główne usługi, które mogą znacznie zwiększyć wartość dla Twojej firmy:
1) Konsolidacja: odbieramy Twój ładunek od różnych dostawców w Chinach i konsolidujemy w jedną przesyłkę, albo przez FCL, LCL lub drogą lotniczą. Nasze usługi konsolidacyjne mogą znacznie obniżyć koszty, nie tylko w zakresie odprawy celnej, transportu, ale także czasu i wysiłku. Nasze niezależne i zakontraktowane magazyny zlokalizowane w Guangzhou, Shenzhen, Szanghaju, Ningbo, Yiwu i Hong Kongu.
2) Cotygodniowa konsolidacja frachtu lotniczego do krajów Europy, USA i Bliskiego Wschodu. Nasza ogromna ilość ładunków może pomóc nam uzyskać korzystną stawkę od przewoźników, takich jak SQ, CX, TG, EK, SU, CA, Fedex, UPS, DHL i EMS. Multimodalne usługi Sea Air i odroczona przestrzeń EXPRESS mogą również zaoszczędzić wiele kosztów transportu lotniczego Twoich produktów. Nasza konsolidacja ładunków o dużej i niskiej gęstości może również pozwolić nam zaoferować naszym klientom lepsze stawki frachtu niż inni konkurenci.
3) Konkurencyjny transport morski z głównych portów Chin. Mamy umowy obejmujące wszystkie główne porty w Chinach z głównymi przewoźnikami, takimi jak Maersk, CMA, COSCO, CSCL, APL, Hanjin. Ogromna ilość ładunków pomaga nam uzyskać przewagę konkurencyjną, szczególnie po kryzysie finansowym.
4) Wielka obniżona stawka ekspresowa: Dzięki ogromnej ilości ładunku uzyskujemy bardzo dużą zniżkę od głównych kurierów, takich jak FEDEX, UPS, DHL, EMS i TNT, do 60% zniżki. Pomożemy Ci zebrać próbki od różnych dostawców i wysłać je w jednej paczce. Możemy również pomóc Ci w wysyłce kurierskiej, jeśli sprzedajesz swoje produkty online w innych częściach świata.
5) Kontrola jakości: Dysponujemy profesjonalnym personelem, który pomoże Ci śledzić zamówienia przed i po wysłaniu zamówienia do dostawców z Chin. Kontrola produktów Ruilitong na miejscu i kontrola wstępnego załadunku przed dokonaniem pełnej płatności na rzecz dostawców może pomóc w zminimalizowaniu ryzyka międzynarodowego biznesu.
6) Ruilitong Logistics to nie tylko spedytor, ale także twój partner biznesowy w Chinach, który pomaga ci wybrać dostawców i produkty, jak zminimalizować koszty wysyłki, jak skonsolidować zakupione produkty w jednym kontenerze lub nawet jednej przesyłce LCL, jak przygotować profesjonalne dokumenty eksportowe do odprawy celnej, jak dostarczyć towary do miejsca docelowego przy najniższych kosztach.

Szczegóły kontaktu
Shanghai ruilitong supply chain Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. kylie

Tel: 13771226863

Faks: 86-510-86211770

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas